dreamstime_l_49104001Zpívání pro pupíky je pravidelný čas strávený s hudbou jen pro vás a vaše miminko v bříšku. Na workshopech trochu zpíváme, trochu posloucháme, učíme se správně dýchat, odpočívat za zvuku hudby, komunikovat s „pupíkem“ skrze tóny a připravovat se na porod a roli mámy trochu jinak.

Žádný strach, nikdo nebude hodnotit, jak zpíváte ani vás učit noty. A jestli vám někdy někdo řekl, že nemáte sluch, tak na to rychle zapomeňte, protože to není důležité a dost možná ani pravda. Vaším hlavním posluchačem na workshopech je vaše miminko a pro něj je váš hlas ten nejúžasnější a nejznámější zvuk na světě.


 Co vás na workshopu čeká?

  • uvolnění a rytmizace dechu, zapojení hlasu, zklidnění a „souznění“ s miminkem při zpívání;
  • zpívání známých i neznámých písniček, textová improvizace;
  • nácvik oblíbené ukolébavky s cílem zklidnit sebe i miminko;
  • poslech a prožití rytmu s „pupíkem“ na gymballech;
  • relaxace s hudbou

Workshopy jsou vhodné pro nastávající maminky v jakémkoliv stupni těhotenství a platí, že čím dříve začneme pupíku cíleně zpívat, tím lépe. Jednotlivá „sezení“ trvají 60 minut. Na workshop nepotřebujete nic, než pohodlné oblečení a chuť otevřít se hudbě.

Workshopy je možné navštěvovat jednorázově i pravidelně. Pro vás i pupík je určitě lepší, pokud mu budete zpívat pravidelně. Ale je možné také přijít prostě jen občas – každý workshop je svébytná jednotka.

Přečtěte si také co se u nás (ne)naučíte a co o nás řekly maminky, které s námi zpívaly


Kdy a kde?

Pravidelné workshopy Zpívání pro pupíky byly v současné době pozastaveny a workshopy probíhají pouze nepravidelně, po předchozí domluvě. Pokud máte zájem o konzultaci nebo uspořádání workshopu, kontaktujte mne.


 

Chci dostávat pravidelné informace o Zpívání pro pupíky

Pokud chcete, abychom vás obratem informovali o vypsaných termínech a novinkách, napište nám svůj email a my se vám ozveme s čerstvými novnikami.