• zdravípregnant-735393_1280
  Zpěv má blahodárné účinky na naše zdraví – třeba jako jóga. Upravuje náš srdeční tep, snižuje krevní tlak a harmonizuje náš dech. Navíc se při něm uvolňují „hormony štěstí“ – endorfiny; pokud zpíváte s „pupíkem“, posíláte mu hlasem do bříška svou radost.
 • relaxace a odpočinek
  Dopřejte si hodinu týdně  jen se svým bříškem. Zapomeňte na to, co jste udělaly, měly udělat anebo, co vás čeká a soustřeďte se na sebe a svůj „pupík“ při zvuku hudby. Pokud máte již starší děti, rádi vám pro ně během workshopu zajistíme hlídání.

 • rozvoj a učení 
  Podle nejnovějších studií miminko slyší již od 16.týdne svého života a je schopné si pamatovat a „učit se“ od 34.týdne svého života. Reaguje na podněty zvenčí a na aktuální naladění své matky. Na podněty, které prožilo v bříšku nezapomíná, ale je schopné na ně reagovat i po narození. Ukolébavka, kterou budeme pravidelně zpívat děťátku ještě v bříšku, bude mnohem lépe fungovat i po jeho narození a navíc je pro dítě první intenzivní lekcí mateřského jazyka.
 • bonding
  Zpívání v těhotenství posiluje vaše vzájemné pouto (bonding) s miminkem. Se svým děťátkem se na sebe můžete „naladit“ ještě před narozením pomocí hudby a zpěvu.
 • setkání a sdílení 
  Workshopy jsou mimo jiné příležitost, jak se setkat s dalšími maminkami s „pupíky“ a třeba s nimi sdílet své pocity, zážitky a zkušenosti spojené s těhotenstvím.

Co vás na workshopu čeká?

Co o nás řekly maminky, které s námi zpívaly?