Yamaha842015MecholupyA-003Jmenuji se Anna Kačabová a jsem „úplně normální“ pracující žena a milující máma 4-letého syna, kterému často zpívám.

Zpívala jsem mu často, i když byl ještě v břiše. A když se pár dní před termínem rozhodl, že půjde na svět zadkem napřed, snažila jsem se ho přesvědčit, že po hlavě to bude lepší. Pár dní jsem mu intenzivně zpívala píseň „Turn turn turn“ od the Byrds a myslela při tom na to, aby změnil názor. A on to podle všeho pochopil… Zpívala jsem mu pak také při porodu…a na porod vzpomínám moc ráda.
A když už byl chlapec venku, a prožívali jsme spolu první měsíce, zjistila jsem, že nejlepší na soustavně plačící miminko je zpěv, ideálně něčeho, co už zná z bříška:).
Věřím, že hudba a rytmus jsou náš první komunikační prostředek a pokud se mu otevřeme, jde všechno ostatní lépe.


Jsem aktivní hudebník – absolvovala jsem hru na klavír v ZŠU, jsem samouk ve hře na kytaru a na flétnu. Hudba mne provází životem od dětství, neboť oba rodiče mi prakticky pořád zpívali – otec moravské lidovky, maminka šlágry Voskovce a Wericha:). Po narození syna a osobní zkušenosti s vlivem zpívání a hudby na dítě v těhotenství jsem se rozhodla, že se budu věnovat rozvoji hudebního vzdělání u dětí. Začala jsem lektorovat kurzy pro nejmenší v rámci Hudební školy Yamaha, absolvovala několik kurzů v oblasti muzikoterapie a práce s hlasem a rozhodla jsem se vyvinout vlastní program hudebních workshopů pro těhotné.


Absolvovala jsem obor Občanský sektor na Fakultě humanitních studií University Karlovy v Praze. Od roku 1998 působím v neziskovém sektoru i v korporátní sféře především v oblasti PR, CSR a vzdělávání – nejprve jako zaměstnanec a posléze jako konzultant na volné noze. Mám dlouholetou praktickou zkušenost z oblasti komunikace a práce s veřejností, pořádáním akcí a vzdělávacích seminářů. 


Přijďte si se mnou zazpívat – těším se na vás!:)